Monter Urządzeń Elektronicznych

Elsta Elektronika oferuje kompleksowe usługi w zakresie projektowania, produkcji i serwisu nowych urządzeń i systemów elektroniki przemysłowej w szczególności przeznaczonych do pracy w wymagających warunkach środowiskowych.

Firma Elsta Elektronika Sp. z o.o. S.K.A. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika do Działu Produkcji

Nr ref.: DP/16/11/18

null

Miejsce pracy
Wieliczka

null

Warunki pracy
Umowa o pracę

null

Rozwój i szkolenia
Atrakcyjne benefity

Dlaczego warto być częścią naszego zespołu?

  • realizujemy ambitne międzynarodowe projekty we współpracy z największymi partnerami na rynku;
  • podejmujemy się wyzwań, które od naszych pracowników wymagają zdolności manualnych, odwagi, spostrzegawczości, logicznego myślenia, pomysłowości i dokładności;
  • pracujemy nad projektami dopasowanymi indywidualnie do potrzeb naszych klientów – nie ma więc szans na nudę i rutynę;
  • współpraca z nami to ogromna szansa i możliwości na dynamiczny rozwój, szkolenia, pracę w gronie doświadczonych specjalistów oraz ciekawą i przyszłościową ścieżkę kariery;
  • dbamy o współpracowników oraz ich bliskich poprzez atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie prywatnej opieki medycznej, karta Multisport, dodatkowego ubezpieczenia NNW, dofinansowanie wypoczynku);
  • nie jesteśmy korporacją i dlatego możemy zapewnić indywidualny rozwój pracownika uwzględniający jego mocne strony, naturalne zdolności, predyspozycje i ambicje.

Co ułatwi nam współpracę:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe, oczekiwane średnie techniczne (mile widziane specjalności elektronika, elektrotechnika lub pokrewne);
  • mile widziana umiejętność lutowania elementów elektronicznych z wykorzystaniem stacji lutowniczych;
  • mile widziana umiejętność czytania schematów montażowych i dokumentacji technicznej;
  • umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu oraz dyspozycyjność;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • montaż modułów, podzespołów oraz kompletnych urządzeń elektronicznych;
  • wykonywanie i prowadzenie połączeń wewnętrznych na podstawie schematów połączeń;
  • prowadzenie wizualnej kontroli jakości zmontowanych elementów i wyrobów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
  • wynagrodzenie stałe oraz system motywacyjny uzależniony od efektywności wywiązywania się z powierzonych zadań;
  • możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej (obejmującej zarówno Pracownika, jak i Jego najbliższych);
  • kartę Multisport (z możliwością korzystania także przez członków rodziny);
  • możliwość skorzystania z oferty dodatkowego ubezpieczenia tzw. NNW.

Wychodzimy naprzeciw także kandydatom z niewielkim doświadczeniem, dla których przygotowujemy program rozwoju kompetencji oraz możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia. W zamian oczekujemy ponadstandardowego zaangażowania w pracę, a także motywacji i pokory do nauki.

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę ELSTA Elektronika Sp. z o.o. S.K.A. z siedzibą w Wieliczce, ul. Janińska 32, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a także w celu umożliwienia mojego udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez ww. podmioty. Zostałem poinformowany, iż podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@elsta.tech.